

Új
Rendelhető


Gyűrűk ura 2026 francia proof ezüst pénzérme
- Készlet: Rendelhető
- Cikkszám: S-FR-LOTR26
67 780 Ft
Nettó ár: 67 780 Ft
Mindössze 2.000 példányban!
J.R.R. Tolkien regényében, illetve az abból készült filmekben az "Egy gyűrű" (The One Ring) a Hatalom gyűrűinek leghatalmasabbika, ezt kell megsemmisíteniük a bátor hobbitoknak, ha meg akarják menteni Középföldét a gonosztól.
Ez a francia 20 Euro névértékű, 1 unciás ezüst érme díszdobozban, certifikáttal kapható, mindössze 2.000 példányban.
| Érmeadatok | |
| Anyag | ezüst |
| Tömeg | 31,1 g |
| Finomság | 999/1000 |
| Tiszta tömeg | 31,1 g |
| Átmérő | 37 mm |
| Névérték | 20 EUR |
| Kibocsátás éve | 2026 |
| Kiadott darabszám | 2.000 db |
| Tanúsítvány | van |
| Díszdoboz | van |












