



Új
Rendelhető




Ló - Tuvalu 2026 1 uncia antikolt ezüst pénzérme, forgó, aranyozott lóval
- Készlet: Rendelhető
- Cikkszám: S-TV-RotHorse26
73 880 Ft
Nettó ár: 73 880 Ft
Csak 3.000 példányban!
A Perth Mint ezzel az érmével folytatja a forgó betéttel ellátott érméi sorát. Az antikolt felületű érme az új 12 éves Lunar holdéves ciklus hatodik évét köszönti, az érmeképen lovakat látunk. Az érme közepébe egy tengelyen forgó duci lovat illesztettek, amely sterling ezüstből készül, 18-karátos aranyozással.
Mindössze 3.000 példány készül az érméből.
| Érmeadatok | |
| Anyag | ezüst |
| Tömeg | 31,1 g |
| Finomság | 999,9/1000 |
| Átmérő | 40,6 mm |
| Vastagság | 4 mm |
| Névérték | 1 TVD |
| Kibocsátás éve | 2026 |
| Kiadott darabszám | 3.000 db |
| Tanúsítvány | van |
| Díszdoboz | van |











